Filma me titra shqip| Rripagjum

Filma me titra shqip


You are not connected. Please login or register

Hanna (2011)

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Hanna (2011) prej Wed Aug 31, 2011 5:58 pm

admini mi qin mot


Admin
Trailer
Permbajtja :
Një 16-vjeçar i cili ishte ngritur nga i ati i saj të jetë vrasësi i përsosur është dërguar në një mision të gjithë Evropën, gjurmuar nga një agjent i zbulimit të pamëshirshëm dhe operativët e sajShiko Online :
http://www.movshare.net/video/rw47gowqzaysr
http://www.flvz.com/video/fc83a59186f940959521ba604ee07585.html
http://www.tomwans.com/video/3f3f4d0a219b0e22803e31383d94328d/hanna_2011
http://www.divxstage.net/video/fwcu2dy2u4y

Linku per shkarkim :
multiupload.com RYFMKWTS40
http://www.zshare.net/download/911387570ca07ead/
fileserve.com mDwRTdP
http://qshare.com/get/956413/hanna_arc.avi.html

http://rripagjum.forums.ag

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi