Filma me titra shqip| Rripagjum

Filma me titra shqip


You are not connected. Please login or register

Respire

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Respire prej Mon Aug 29, 2011 12:30 pm

Admin


Admin
Romakët e lashtë besonin se shpirti ikur trupit të njeriut me frymën e fundit. Ishte besonte se fryma e fundit të mbajtur pushtetin për të kuruar sëmundje dhe zgjasin jetën. Në vitin 1930, Dr Robert Kaminsky kushtoi jetën e tij për të gjetur se si të shfrytëzuar fuqinë në frymën e fundit. Susan Jordan zotëron një dyqan lokal risi. Një artikull në dyqanin e saj, një kuti antike në pronësi një herë nga doktor Kaminsky, tërheq interesin e dy burrave: Raif Collins i cili shpreson përmbajtjen e saj mund të shpëtojë motrën e tij vdes, dhe Alex Poe motivet e të cilit janë më misterioze. Susan shpejt e gjen veten në një luftë të rrezikshme për të mbrojtur kuti dhe sekretet që ai mban.Shiko Online:

videoweed.es mahj77gx7fwn9


Linku per shkarkim:

megaupload.com TG5RP0FR


http://rripagjum.forums.ag

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi