Filma me titra shqip| Rripagjum

Filma me titra shqip


You are not connected. Please login or register

The Tourist

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 The Tourist prej Mon Aug 29, 2011 11:02 am

Admin


Admin
Johnny Depp si një turist amerikan të cilit naze gjallë me një të huaj të çon në një rrjet, romance intrigave dhe rrezik turistike. Gjatë një udhëtimi të improvizuar në Evropë për ndreqjen e një zemër të thyer, Frank (Depp) papritur e gjen veten në një takim flirtues me Elise (Angelina Jolie), një grua e jashtëzakonshme që qëllimisht kalon rrugën e tij. Kundër sfond befasues e Parisit dhe Venedikut, romanca e tyre shakullinë shpejt zhvillohet si ata e gjejnë veten pa dashje fut në një lojë vdekjeprurëse me macen dhe miun.


Linku per shkarkim:

megaupload.com VXCXSFW6

http://rripagjum.forums.ag

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi