Filma me titra shqip| Rripagjum

Filma me titra shqip


You are not connected. Please login or register

Jenifer's Body

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Jenifer's Body prej Wed Aug 31, 2011 11:02 am

Admin


Admin


Përmbajtja: Needy, lexuese e ndrojtur dhe Jennifer, arrogante dhe mendjemadhe janë shoqe të ngushta, megjithëse ata kanë pak të përbashkëta. Ata ndajnë edhe më pak të përbashkëta kur Jennifer fillon të ketë oreks për gjakun e njeriut pas një zjarri shkatërrimtar në një lokal të qytetit. Meqë shokët e saj të klasës po vriten në mënyrë të tmerrshme, Needy duhet të zbulojë të vërtetën e transformimit të shoqes së saj dhe të gjejë një mënyrë për ta ndaluar etjen e Jennifer për gjak, para se kjo e fundit të arrijë tek i dashuri i saj Chip


Shiko Online:

http://www.zshare.net/video/93748774eac1b931/
http://www.megavideo.com/?d=NXLG8M40
http://www.divxstage.eu/video/b4yd4g7iw6bq3


Linku per shkarkim:

megaupload.com NXLG8M40
wupload.com/file/108309393

http://rripagjum.forums.ag

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi