Filma me titra shqip| Rripagjum

Filma me titra shqip


You are not connected. Please login or register

Tron Legacy

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Tron Legacy prej Mon Aug 29, 2011 10:20 am

Admin


Admin

TRON: Trashëgimia është një 3D e teknologjisë së lartë aventurë e vendosur në një botë digjitale që është ndryshe nga çdo gjë parë ndonjëherë në ekran të madh. Sam Flynn një rebel 27-vjeçar, është i shqetësuar nga zhdukja misterioze e të atit të tij Kevin Flynn një njeri i njohur dikur si udhëheqës i një në bote virtuale. Kur Sam heton një sinjal të çuditshme i dërguar nga Flynn i vjetër një sinjal që mund të vijë vetëm nga babai i tij-ai e gjen veten në një botë digjitale, ku ka qenë i bllokuar Kevin për 20 vjet. Me ndihmën e Quorra luftëtares së patrembur , babai dhe i biri nisë një udhëtim të jetës ose të vdekjes përmes një shikimi-cyber mahnitës nga një univers-në një univers të krijuar nga Kevin vetë që është bërë shumë i avancuar se kurrë më parë , para automjeteve të imagjinuar, para armëve, peisazheve dhe një shejtan i pamëshirshëm që do të ndalen për asgjë për të parandaluar ikjen e tyre.
Linku per shkarkim:


megaupload.com 2E1LAPG5

http://rripagjum.forums.ag

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi