Filma me titra shqip| Rripagjum

Filma me titra shqip


You are not connected. Please login or register

Pirates of the Caribbean on Tides Stranger

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Pirates of the Caribbean on Tides Stranger prej Tue Aug 30, 2011 11:21 pm

Admin


Admin

ermbajtja: Kapiteni Jack Sparrow (Depp) kalon rrugë me një grua nga e kaluara e tij (Cruz), dhe ai nuk është i sigurt nëse është i dashuruar. Jack e gjen veten në një aventurë të papritur në të cilën ai nuk e di kujt t’i frikësohen më shumë: Blackbeard apo gruas nga e kaluara e tij.
Shiko Online:

http://www.megavideo.com/?d=0IGXHDVK
putlocker.com E0EED80A7B9E3C60#Linku per shkarkim:

megaupload.com 0IGXHDVK
putlocker.com E0EED80A7B9E3C60#

http://rripagjum.forums.ag

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi