Filma me titra shqip| Rripagjum

Filma me titra shqip


You are not connected. Please login or register

Airline Disaster |Me Titra Shqip|

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Airline Disaster |Me Titra Shqip| prej Sat Jan 07, 2012 10:04 am

admini mi qin mot


Admin
Kur Presidentja mëson se terroristët e brendshëm kanë rrembyer avionin më të madhë me emrin Jet me gjithë pasagjerët dhe vëllain e saj që gjindet ne avion, ajo duhet te zgjedh midis vellaut te saj qe komandon avionin dhe pasagjeret e rrembyer ose gruan dhe femijet e vellaut te saj te kidnapuar.Shiko Online :
http://muchshare.net/embed-gejbi79ycnlm.html#Linku Per Shkarkim :
http://www.megaupload.com/?d=GF1NY9E4
http://www.fileserve.com/file/WQUmVQ4

http://rripagjum.forums.ag

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi