Filma me titra shqip| Rripagjum

Filma me titra shqip


You are not connected. Please login or register

Warrior 2011

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Warrior 2011 prej Thu Jan 05, 2012 6:18 pm

ali123


Admin
ShikoDjali i vogel i nje boksieri te alkolizuar kthehet ne shtepi, ku trajnohet nga i ati per per turneun e arteve marciale.
Regjia : Gavin O’Connor
Skenari : Gavin O’Connor , Anthony Tambakis
Premiera : 9 shtator 2011
Në role kryesore : Tom Hardy, Nick Nolte dhe Joel Edgerton


Shiko online :
http://www.videobb.com/watch_video.php?v=Y56FeGCogmLy
http://www.novamov.com/video/4efaf13812dd0
http://www.megavideo.com/?d=3V3DF
http://www.videoweed.es/file/4efb0c2fe5c7d


Linku per shkarkim :
http://www.megaupload.com/?d=2Z0XEACT
http://www.multiupload.com/35P0M71PMP
http://www.uploadhere.com/HVY5TXQSHZ
http://depositfiles.com/files/62zim3vdg

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi