Filma me titra shqip| Rripagjum

Filma me titra shqip


You are not connected. Please login or register

The Secret Circle (2011) [Sezona 1] Episodi 5 |Me Titra Shqip|

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

admini mi qin mot


Admin

Bota e Kesi Blejk është kthyer kokëposhtë pas vdekjes misterioze të mamasë së saj në një aksident misterioz, duke e detyruar atë të shpërngulet dhe të jetoj me gjyshen e saj Xhein në një qytet të vogël në periferi të Washington.Ndërkohe që përpiqet te pershtatet me jetën e saj, Kesi shoqërohet me Dajana Meade e cila e njeh me shoqërin e saj misterioze.Gjërat fillojn të komplikohen kur ajo takon Adam, i dashuri i shoqes së saj me të cilin ndjen një lidhje të fuqishme. Ngjarje misterioze dhe të papritura do të vijojne në jetën e trazuar të adoleshentës Kesi Blejk.Shiko Online :
http://www.novamov.com/video/4f01e5e161910
http://www.megavideo.com/?d=V3ODV6N
http://www.videoweed.es/file/4f020233a74bbLinku Per Shkarkim :
http://www.megaupload.com/?d=S9EELNBD
http://depositfiles.com/files/997fikmmk
http://www.fileserve.com/file/69hZaAu/Secret%20Circle%20Sezona%201%20Episoda%205.avi

http://rripagjum.forums.ag

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi