Filma me titra shqip| Rripagjum

Filma me titra shqip


You are not connected. Please login or register

Megamind

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Megamind prej Tue Aug 30, 2011 10:40 pm

Admin


Admin


Pasi mundi Metromanin superheroin dhe duke marrë përsipër Metro City, Megamind i keq gjenialë e gjen veten të mërzitur dhe të vetmuar. Pra, ai krijon një hero të ri se ai mund ta mposhtë, por merr më shumë se ai për bargained.


Shiko Online:

http://www.novamov.com/video/ob4fl29igya6o
http://www.videoweed.es/file/fzsy3nvks4qne
http://www.movshare.net/video/noo7hicqrzesq
http://www.tomwans.com/video/b449470624ba25501b9bf42e74ea9b68/megamind
http://www.divxstage.eu/video/0353qt1skp398
http://www.tomwans.com/video/237e54e5f102eb4890cae686d97397a2/127_hours


Linku per shkarkim:

http://www.multiupload.com/FI4YCLCCED
http://www.zshare.net/video/86435297dc7e4451/
http://www.fileserve.com/file/xPeZx45
http://www.filezzz.com/file/182830/
http://www.qshare.com/get/949458/MegaMind.avi.html
http://uploadbox.com/files/cf46616e0f

http://rripagjum.forums.ag

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi