Filma me titra shqip| Rripagjum

Filma me titra shqip


You are not connected. Please login or register

Monte Carlo

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Monte Carlo prej Wed Jan 04, 2012 6:27 pm

Admin


Admin
Tre vajza të reja po bëjnë pushime në paris Paris. Por ato e gjejnë veten të larguara për në Monte Carlo pasi njëra nga vajzat ngatërrohet për një trashgimtare Britanike.

Regjia : Thomas Bezucha
Skenari : Thomas Bezucha , April Blair
Premiera : 1 Korrik 2011
Në role kryesore : Selena Gomez, Leighton Meester dhe Katie CassidyShiko Online :

http://www.videobb.com/watch_video.php?v=tdTUIvVgzAMZ
http://www.megavideo.com/?d=FOEWTA4M
http://www.novamov.com/video/4ee9db908eac2
http://www.videoweed.es/file/4ee9f680d97c8Linku per Shkarkim :

http://www.multiupload.com/IS5TZIM764
http://www.megaupload.com/?d=FOEWTA4M
http://depositfiles.com/files/ebvyp1yre
http://www.fileserve.com/file/T9eXHGx/monte%20carlo%202011.avi

http://rripagjum.forums.ag

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi