Filma me titra shqip| Rripagjum

Filma me titra shqip


You are not connected. Please login or register

Apollo 18

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Apollo 18 prej Wed Jan 04, 2012 10:07 am

ali123


AdminDekada të vjetra u gjet gjurmë këmbe nga misioni i abandonuar i Apollo 18 i NASA-s, ku 2 Amerikanë austronaut u dërguan në një ekspeditë sekrete, zbulon dhe arsyen pse Shtetet e Bashkuara nuk u kthyen kurrë ne hënë.


Shiko online :
http://videobb.com/watch_video.php?v=z8V5Z3XRAlYk
http://www.novamov.com/video/4ee6a187ed389
http://www.megavideo.com/?d=TWR17S6W
http://www.videoweed.es/file/4ee6bd8d27b23


Linku per shkarkim :
http://www.multiupload.com/PXP08L1AVL
http://www.megaupload.com/?d=TWR17S6W
http://depositfiles.com/files/pdlmji5g5
http://www.fileserve.com/file/kRETjGa/Apollo%2018.avi

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi