Filma me titra shqip| Rripagjum

Filma me titra shqip


You are not connected. Please login or register

30 Minutes or less

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 30 Minutes or less prej Tue Jan 03, 2012 5:13 pm

ali123


Admin

dy kriminelë fillestarë rrëmbejnë një djalë të dorzimit të picave, dhe i vënë një rrip bombë në gjoksin e tij, dhe i kërkojnë atij që të vjedhë një bankë për pak orë ose diçka tjetër
Regjia : Ruben Fleischer
Skenari : Michael Diliberti , Michael Diliberti
Premiera : 12 August 2011
Në role kryesore : Jesse Eisenberg, Danny McBride dhe Nick Swardson


shiko online :
http://www.videobb.com/watch_video.php?v=bCeptCp8qGQI
http://www.novamov.com/video/4ef3decbcb0eb
http://www.megavideo.com/?d=MPULFG9J
http://www.videoweed.es/file/4ef3faeb9c959


Linku per shkarkim :
http://www.megaupload.com/?d=MPULFG9J
http://www.fileserve.com/file/CkgUXHC/30.Minutes.or.Less.2011.avi

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi