Filma me titra shqip| Rripagjum

Filma me titra shqip


You are not connected. Please login or register

Force

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Force prej Wed Dec 28, 2011 10:06 am

ali123


Admin
Një hakmarres i cili eshte shperndares droge pasi policet i vrasin bosin e tij ai vë në shenjestër dhe terrorizon të gjithë njësinë e policisë dhe familjet e tyre.
Regjia : Nishikant Kamat
Skenari : Ritesh Shah
Premiera : 30 shtator 2011
Në role kryesore : John Abraham, Genelia D’Souza dhe Raj Babbarshiko online :
videobb.com NmnSZtdmMbuo
novamov.com/video/4ef3dee221173
http://www.megavideo.com/?d=WXG9AYGA
videoweed.es 4ef3fb0524d06


Linku per shkarkim :
megaupload.com WXG9AYGA
depositfiles.com gckaz9dmn
fileserve.com wpSjnsb/Force%20(2011).avi

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi