Filma me titra shqip| Rripagjum

Filma me titra shqip


You are not connected. Please login or register

Pathfinders: In the Company of Strangers

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Pathfinders: In the Company of Strangers prej Tue Aug 30, 2011 9:18 pm

admini mi qin mot


AdminNje histori e pa treguar dhe e humbur. Nje histori e vertete e udheheqesve
ushtarake amerikane, paratrupat vullnetare misioni I te cilesve ishte te
uleshin 30 minuta perpara se te pushtohej Normandia, te gjenin dhe te
shenonin pikat strategjike per te ngritur pajisjet e top-sekret te navigimit
te nevojshme për të udhëhequr sulmet kryesore ajrore në D -Day
Shiko Online :
http://vkontakte.ru/video137419690_160371070?hash=83d0913f9c6e9ab3
Shkarko online :
megaupload.com JQZN192T

http://rripagjum.forums.ag

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi