Filma me titra shqip| Rripagjum

Filma me titra shqip


You are not connected. Please login or register

Killers

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Killers prej Wed Oct 12, 2011 2:56 pm

Admin


Admin
Një grua e fiksuar pas pushimeve takon mashkullin ideal, dhe ato martohen. Megjithatë, kur kthehen në shtëpi jeta e tyre ideale ndryshon plotësisht kur zbulojnë që komshinjtë mund të jenë vrasës të paguar për ti vrarë.Shiko Online:

http://www.novamov.com/video/4e94c94ecacc6
http://www.videobb.com/watch_video.php?v=vcExewYvbZiJ
http://www.videoweed.es/file/4e94e49dcab79Linku per shkarkim:

http://www37.multiupload.com:81/files/32B9B95C33C487522CD49DB658934240FD6709C4208ABA97C17D8D5B869F6B196505CBC22F4F0A8EECAEE8C2223FA3AC8714EEAFE7455422F578E588068C874BADE9E21EB498D538429F6C53D7B196670A91/The+killers.avi
http://www.megaupload.com/?d=79TTRN4I
http://www.fileserve.com/file/FyHtn4q

http://rripagjum.forums.ag

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi