Filma me titra shqip| Rripagjum

Filma me titra shqip


You are not connected. Please login or register

Blood Diamond

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Blood Diamond prej Sun Sep 11, 2011 7:34 am

Admin


Admin
Një peshkatar, një trafikant dhe një sindikatë e biz­nes­menëve ndeshen për të zotëruar një dia­mant shumë të vleshëm.Shiko Online:

http://www.zshare.net/video/943809640b42ced1/
http://www.novamov.com/video/or7pzgt2wiq98
http://www.videobb.com/video/e9Iyypf8xxLwLinku per shkarkim:

http://www.multiupload.com/QJP9FG1TRC
http://www.multiupload.com/MU_QJP9FG1TRC
http://www.multiupload.com/UK_QJP9FG1TRC
http://www.multiupload.com/UH_QJP9FG1TRC
http://www.multiupload.com/DF_QJP9FG1TRC
http://www.zshare.net/download/943809640b42ced1/

http://rripagjum.forums.ag

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi