Filma me titra shqip| Rripagjum

Filma me titra shqip


You are not connected. Please login or register

Pirates Of The Caribbean: At World’s End

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Pirates Of The Caribbean: At World’s End prej Wed Sep 07, 2011 10:17 pm

Admin


Admin
Kapiteni Bar­bossa, Will Turner dhe Eliz­a­beth Swann duhet të lun­dro­jnë jasht asaj që kanë në hartë, për të lun­druar në trad­hëti e pabesi, dhe të bëjnë aleancën e tyre të fun­dit për një betejë të fun­dit e vendimtare.Shiko Online:

http://www.novamov.com/video/4ah2q65ggs2vl
http://www.videobb.com/video/LAXwk6xexVSKLinku per shkarkim:

http://www.multiupload.com/UZ25098A0V
http://www.multiupload.com/UK_UZ25098A0V
http://www.multiupload.com/DF_UZ25098A0V
http://www.multiupload.com/UH_UZ25098A0V

http://rripagjum.forums.ag

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi