Filma me titra shqip| Rripagjum

Filma me titra shqip


You are not connected. Please login or register

5 Days Of War

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 5 Days Of War prej Tue Aug 30, 2011 9:03 pm

admini mi qin mot


Admin5 Days Of War
Aksion,Drame, Lufte

Një dramë e vënë në qendër të luftës mes Rusisë dhe Gjeorgjisë,
dhe e fokusuar në një gazetar amerikan, kameramanin e tij, dhe një
amtare gjeorgjiane të cilët gjenden në mes të zjarrit

Linku Per Shkarkim :
megaupload.com 7GA57GRN

Shiko Online :
http://vkontakte.ru/video137419690_160189704?hash=e21bb231cf278b65

http://rripagjum.forums.ag

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi