Filma me titra shqip| Rripagjum

Filma me titra shqip


You are not connected. Please login or register

The Expendables

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 The Expendables prej Sun Sep 04, 2011 7:14 pm

Admin


Admin
Historia e një grupi mercenarësh që paguhen nga Mr.Church për të kryer një punë shumë të rrezikshm. Ato duhet të vrasin diktatorin e një ishulli të vogël në Amerikën e Jugut i cili është nën ndikimin e një ish-agjenti të CIA dhe nën mbrojtjen e një ushtrie të tërë.Shiko Online:

http://videobb.com/video/OkD07X3tG1huLinku per shkarkim:

http://www.fileserve.com/file/Mjz8bqa
http://www.megaupload.com/?d=ECOMETNM

http://rripagjum.forums.ag

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi