Filma me titra shqip| Rripagjum

Filma me titra shqip


You are not connected. Please login or register

Battle Los Angeles

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Battle Los Angeles prej Sun Sep 04, 2011 6:35 pm

ali123


Admin


Një rreshter i shtabit detar i cili sapo kishte aprovuar dorëhe q jen e tij shkon përsëri në krye të detyrës me qël lim që ta ndih mojë lejt nan tin e dytë dhe togën e tij, ku ata lufto jnë për ta rik thyer qytetin e Los Ange les nga pushtue sit e huaj “Aliens”.


Shiko online :
novamov.com/video/4dc026e8cb5ae
http://www.movshare.net/video/5qtojeletju8j


Linku per sharkim :
freakshare.com Battle-Los-Angles.avi.html

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi