Filma me titra shqip| Rripagjum

Filma me titra shqip


You are not connected. Please login or register

Transformers: Dark of the Moon

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Transformers: Dark of the Moon prej Tue Aug 30, 2011 7:38 pm

Admin


Admin

Autobots mësojmë një anijen Cybertronian fshehur në Hënë, dhe garë kundër Decepticons për të arritur atë dhe për të mësuar sekretet e saj.

Shiko Online:

http://www.videoweed.es/file/poul10h3nc06a
http://www.putlocker.com/file/8DC478B95B51DC4E
http://www.novamov.com/video/5hm6m9jkbtkg2


Linku per Shkarkim:

http://www.multiupload.com/JOV92DZXOR
http://www.zshare.net/download/94150636f1315a75/
http://www.megaupload.com/?d=BMI0KSDQ
http://depositfiles.com/en/files/1hhyqcqpo
http://www.wh-network.ws/ws/torrents/transformers-3s.torrent
http://www.filezzz.com/244417/transformers-3s.torrent.html

http://rripagjum.forums.ag

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi