Filma me titra shqip| Rripagjum

Filma me titra shqip


You are not connected. Please login or register

Deadly Crossing

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Deadly Crossing prej Sat Sep 03, 2011 8:25 pm

Admin


Admin
Kur nje fluks tregtaresh te hero­ines te cilet jane te dhun­shem dhe te pameshir­shem zbresin ne Seat­tle, Elian Kane (Steven Segal) drej­ton nje skuader elite te fshe­hte poli­cie per ti sjell ata para drejtesise.Shiko Online:

http://www.megavideo.com/?d=2XGR9UVH
videobb.com/video/r7W9SIu6j0q3
novamov.com/video/ko8v6k016x66kLinku per shkarkim:

megaupload.com 2XGR9UVH

http://rripagjum.forums.ag

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi