Filma me titra shqip| Rripagjum

Filma me titra shqip


You are not connected. Please login or register

Seconds Apart

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Seconds Apart prej Sat Sep 03, 2011 8:22 pm

Admin


Admin
Seth dhe Jonah jane bin­jake me aftesi te rrezik­shme: telepati. Gjerat fil­lo­jne te dalin jasht kon­trol­lit te tyre kur shoket e klases se tyre fil­lo­jne te vdesin rend me rend deri ne fund ne menyra te shtrem­beru­ara dhe te çudit­shme. Poli­cia dyshone ne ta. Por, xhelozia fil­lon ti ndaj ata dhe se shpe­jti ata fil­lo­jne te mos i beso­jne njeri tjetrit. Ku i shpie deri tek nje beteje e tmerrshme dhe fatale.Shiko Online:

http://www.megavideo.com/?d=S4SP1OFK
novamov.com/video/5evyrqg6qrz3r
videobb.com/video/T4kBthrdaYNgLinku per shkarkim:

megaupload.com S4SP1OFK

http://rripagjum.forums.ag

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi