Filma me titra shqip| Rripagjum

Filma me titra shqip


You are not connected. Please login or register

The Fourth Kind

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 The Fourth Kind prej Sat Sep 03, 2011 8:09 pm

Admin


Admin
Ky film është një triller që përm­ban disa mis­tere të pazgjid­hura në Alaskë, ku banorët e një qyteti kanë parë shumë zhdukje të pash­p­jegueshme gjatë 40 viteve të fun­dit dhe për ato kanë akuzuar qeverinë.Shiko Online:

http://www.megavideo.com/?d=767R4C25
novamov.com/video/hercbwallq1uv
videobb.com/video/uhAhpdLPgFp7Linku per shkarkim:

megaupload.com 767R4C25

http://rripagjum.forums.ag

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi