Filma me titra shqip| Rripagjum

Filma me titra shqip


You are not connected. Please login or register

30 Days Of Night

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 30 Days Of Night prej Sat Sep 03, 2011 7:18 pm

ali123


Admin

Kjo është his to ria e një qyteti të izoluar në Alaska që është zhy tur në errësirë për një muaj që ndodh çdo vit kur mbyl let dielli nën hor i zont. Kur rrezet e fun dit të diel lit zhduken, qyteti sul mo het nga një grup vam pi rash të etur për gjak. Vetëm një burr e grua nga grupi i sher if feve nga qyteti i vogël qën drojn mes të mbi je t u arëve dhe të të shkatërruarëve.


Shiko online :
novamov.com/video/ukvzr60qczt9z
http://www.megavideo.com/?d=4DARDUV4

Linku per shkarkim :
megaupload.com 4DARDUV4

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi