Filma me titra shqip| Rripagjum

Filma me titra shqip


You are not connected. Please login or register

The Descent Part 2

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 The Descent Part 2 prej Sat Sep 03, 2011 7:07 pm

ali123


Admin
E shqetë suar, e hutuar dhe gjysmë e egër me frikë, Sarah Carter del e vetme nga shpella e qua j tur me emrin Appalachian ku ajo kishte hasur tmerre të rënda. Në pamundësi për tua shp jeguar autoriteteve përkatëse se çfarë ka ndod hur në atë shpellë dhe pse është e mbu luar me gjakë. Saran e dety ro jnë përsëri të futet në atë shpell për të gje tur shoqet e saja të mbe tura poshtë. Ku në shpell vazh don prap ai tmerri qe kishte perjetuar.


Shiko online :
novamov.com/video/8f1jjuuqnia1z
http://www.megavideo.com/?d=B0DRI1P5


Linku per shkarkim :
megaupload.com B0DRI1P5

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi