Filma me titra shqip| Rripagjum

Filma me titra shqip


You are not connected. Please login or register

Indiana Jones And The Kingdom Of The Crystal Skull

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

admini mi qin mot


Admin


Arke­o­logu i famshem dhe aven­turi­eri Dr. Henry “Indi­ana” Jones është thirrur prap në veprim, ku ai ngatër­ro­het në një kom­plot sov­jetik për të zbu­luar të fshe­htat që fshi­hen pas një objekti mis­terik të qua­j­tur me emrin si “Crys­tal Skulls-Kafkë e Kristalt”


Shiko online :
novamov.com/video/0fd1q3rh8wc84
http://www.megavideo.com/?d=X75A8MZ0


Linku per shkarkim :
megaupload.com X75A8MZ0

http://rripagjum.forums.ag

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi