Filma me titra shqip| Rripagjum

Filma me titra shqip


You are not connected. Please login or register

The Hit List

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 The Hit List prej Sat Sep 03, 2011 11:25 am

admini mi qin mot


Admin


Një burrë i pakë­naqur kri­jon një hit listë me një të huaj të dehur gjatë një nate dhe pas­taj njëri nga ta duhet të bëj për­p­jekje për të shpë­tuar ata që ai i shënuan për asgjësim sepse poli­cia fil­lo­jnë të grum­bul­lojn gjithë gish­tat dhe pikat të tij.


Shiko online :
novamov.com/video/h6dr9ludgpi8c
http://http//www.megavideo.com/?d=4YW1DTA3


Linku per shkarkim :
megaupload.com 4YW1DTA3

http://rripagjum.forums.ag

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi