Filma me titra shqip| Rripagjum

Filma me titra shqip


You are not connected. Please login or register

Underworld Evolution

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Underworld Evolution prej Sat Sep 03, 2011 11:21 am

admini mi qin mot


Admin
Evolu­cioni i Fer­rit vazh­don ritmi i luftës në mes të Vam­pirëve dhe Likanëve. Filmi shkon prapa në fil­limet e gjak­mar­rjes së lashtë midis dy fiseve si Selene, hero­ina e bukur vam­pire, dhe Michael, hib­ridi Likan, për­piqet për të zhbllokuar sekretet e lid­hjes së gjakut të tyre. Ky do të jetë një tregim mod­ern i veprimit, intrigës dhe dashurisë së ndaluar, e cila i merr ato në bete­jën për t’i dhënë fund të gjitha luftërave, ku dhe të pavdek­sh­mit në fund për­ballen me ndëshkimin e tyre.Shiko online :
novamov.com/video/dgav6wrc0v5po
http://www.megavideo.com/?d=BCSPGXPY


Linku per shkarkim :
megaupload.com BCSPGXPY

http://rripagjum.forums.ag

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi