Filma me titra shqip| Rripagjum

Filma me titra shqip


You are not connected. Please login or register

A Man Apart

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 A Man Apart prej Sat Sep 03, 2011 11:15 am

admini mi qin mot


Admin
Sean Vet­ter dhe Demetrius Hicks janë anë­tarë të DEA që janë duke luftuar një luftë të vazh­dueshme të drogës në kufirin Kaliforni-Meksikë, ata janë më të suk­sesshëm në atë për shkak që janë rritë në rrugë dhe i njofin gjërat më mirë duke u bërë policë. DEA e kap njerin nga ban­ditet me te med­henje te qua­j­tur “Memo” Lucero, ku bur­goset ne Shtetet e Bashkuara, por më pas­taj nje loj­tar i madh ne shen­jester me emrin Dia­blo merr per­siper biz­nesin ku vihet ne shen­jester nga Vet­ter dhe ekipi i tij…Shiko online :
novamov.com/video/4jrvt7tottedd
http://www.megavideo.com/?d=2Z78NRZC


Linku per shkarkim :
megaupload.com 2Z78NRZC

http://rripagjum.forums.ag

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi