Filma me titra shqip| Rripagjum

Filma me titra shqip


You are not connected. Please login or register

Rush Hour 3

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Rush Hour 3 prej Sat Sep 03, 2011 11:10 am

admini mi qin mot


Admin
Pas një vrasje në ten­ta­tivë te ambasadorit Han, Lee (Jackie Chan) dhe Carter (Chris Tucker) nisen per në Paris për të mbro­j­tur një grua franceze me njo­huri të udhëhe­qësve të fshe­htë te Triades.Shiko online :
novamov.com/video/84t86iz9afsbu
http://www.megavideo.com/?d=NI7CFLQGLinku per shkarkim :
megaupload.com NI7CFLQG

http://rripagjum.forums.ag

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi