Filma me titra shqip| Rripagjum

Filma me titra shqip


You are not connected. Please login or register

Blood Out

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Blood Out prej Sat Sep 03, 2011 11:02 am

admini mi qin mot


Admin


Kur detek­tivi i qytetit te madh refu­zon qe te vazh­doje inves­tigimin e vdek­jes se vel­lait te tij qe ka lid­hje me ban­dat sher­ifi i qytetit te vogel Majkell Spencer, le detyren dhe shkon i mbu­luar te gjeje vras­esin e vel­lait te tij dhe te hak­mer­ret per vdek­jen e tij...


Shiko online :
novamov.com/video/xaw5semzahtvq
http://www.megavideo.com/?d=JYSDAV1S
videobb.com/video/tjkMBTP11J81


Linku per shkarkim :
Megaupload : megaupload.com JYSDAV1S

http://rripagjum.forums.ag

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi