Filma me titra shqip| Rripagjum

Filma me titra shqip


You are not connected. Please login or register

X-Men First Class

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 X-Men First Class prej Tue Aug 30, 2011 6:30 pm

admini mi qin mot


AdminMë 1962, Charles Xavier fillon me shkollën dhe më vonë bën një ekip, për dsa me aftësi mbinjerëzore. Midis tyre është Erik Lensherr, mikun e tij më të mirë ... dhe të ardhmen armikun, , Filmi më i Shikuari sipas IMDB Rank weekend, Për më shum ndiqni.......


Shiko Online :

http://www.divxstage.eu/video/kpx7393vsateq
http://www.movshare.net/video/s1u22d9tfo7a4Shkarko Filmin :

multiupload.com MU_XA5CVYM7IB
http://www.zshare.net/download/91222643dde4ec5f

http://rripagjum.forums.ag

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi