Filma me titra shqip| Rripagjum

Filma me titra shqip


You are not connected. Please login or register

Never back Down

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Never back Down prej Sat Sep 03, 2011 10:44 am

admini mi qin mot


Admin


Ne shkollen e tij te re, nje adolesh­ent rebel Jake Tyler eshte bere kar­rem i nje klubi luftetaresh te rrugeve ne Back­yard Fight, ku ai gjen nje und­he­he­qes, nje vet­eran i Arteve Mar­ciale te Perz­jera. Pasi ka marrë kër­cën­ime për sig­ur­inë e miqve të tij dhe famil­jes, Jake kerkon nje mesues te vjeter te Arteve Marciale.


Shiko online :
novamov.com/video/itzh5ueha5iji
videobb.com/video/QGzK7xy247cs
http://www.megavideo.com/?d=C9F2Z47W


Linku per shkarkim :
megaupload.com C9F2Z47W
http://www.zshare.net/video/93560304db1adb15/

http://rripagjum.forums.ag

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi