Filma me titra shqip| Rripagjum

Filma me titra shqip


You are not connected. Please login or register

Salt

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Salt prej Sat Sep 03, 2011 9:46 am

ali123


Admin
Eve­lyn Salt është një agjente e ‘cia’ dhe shumë e rre­spek­tuar nga të gjithë, përf­shirë dhe shefin, Ted Win­ter. Si i rënë nga qielli, një spiun Rusë shetit nëpër zyret e tyre dhe ofron një pjes të mirë të infor­matave: Pres­i­denti i Rusis do të vritet gjatë viz­itës së tij të ardhshme në New York për të marr pjesë në funer­alin e posavdekur të zëvendës pres­i­den­tit. Emri i vrasësit: Eve­lyn Salt. E shqetë­suar për sig­ur­inë e bur­rit të saj të cilin smund ta kon­tak­toj, ajo ikën. Win­ter refu­zon të pra­noj se ajo është një agjente e dyfishtë, por veprimet e saj fil­lo­jnë të ngrenë dyshime. Pra kush është Eve­lyn Salt dhe çfarë është ajo duke planifikuar?Shiko online :
http://www.megavideo.com/?d=R9SBY0O7
novamov.com/video/o6pc87v1yv22m


Linku per shkarkim :
megaupload.com R9SBY0O7

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi