Filma me titra shqip| Rripagjum

Filma me titra shqip


You are not connected. Please login or register

Night Train

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Night Train prej Sat Sep 03, 2011 9:37 am

ali123


Admin
Dy pasag­jerë dhe faturino i trenit zbu­luan se një per­son ka vdekur në kabinën e trenit të natës. Ata gjejn dia­mante me vlerë që i përkasin vik­timës dhe ven­dosin ti mar­rin për vete. Pastaj, ata ven­dosin që ta hed­hin trupin e tij në një lum që të zhdukin gjur­mët. Plani për ta hedh trupin në lum ju vështirë­so­het andaj ata shkojn deri në at pikë saqë duhet ta presin trupin e vik­timës në copa të vogla që ta fusin në një val­ixhe të vogël. Ata pas­taj fil­lojn të mos besojn njëri tjetrit, ku fil­lojn telashet mes tyre.


Shiko online :
novamov.com/video/jro6hsz04rga1
http://www.megavideo.com/?d=DCPOP5Y5


Linku per shkarkim :
megaupload.com DCPOP5Y5

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi