Filma me titra shqip| Rripagjum

Filma me titra shqip


You are not connected. Please login or register

The notebook

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 The notebook prej Sat Sep 03, 2011 9:34 am

ali123


Admin
Një djalë pasio­n­ant dhe i var­fër bie në dashuri me një vajzë të pasur dhe i jep asaj një ndjenjë lirie. Shumë shpejt ato do të nda­hen dhe shkaku do të jetë klasa e ndryshme shoqërore të cilës ato i përkasin.Shiko online :
novamov.com/video/y65btinc4ytig
http://www.megavideo.com/?d=ME04PG32


Linku per shkarkim :
megaupload.com ME04PG32

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi