Filma me titra shqip| Rripagjum

Filma me titra shqip


You are not connected. Please login or register

Buried

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Buried prej Sat Sep 03, 2011 9:29 am

ali123


AdminZgjo­het i mpirë në errësirë të plotë, Paul Con­roy, një shofer amerikan kamioni punon si një kon­trak­tor në Irak në vitin 2006, ngadalë kup­ton se ai është bllokuar brenda një arkivoli prej druri, i var­ro­sur së gjalli. Me një çakmak që kishte me vete ai shef që është në kurth, dhe e kup­ton shpejt që nuk ka ajër të mjaftueshëm që të mbi­je­toj gjatë. Ai e gjen brenda arkivolit një celu­lar që i mundë­son të flas me botën e jashtme. Por bota e jashtme nuk dësh­mon të jetë shumë e dobishme në gjet­jen e një njeriu të var­ro­sur në një kuti në mes të shkretëtirës së Irakut. Paul duhet të mbështetet në for­cat e tija më të mira që ka.Shiko online :
novamov.com/video/wh72c8iwuwaog
http://www.megavideo.com/?d=SD8K386I


Linku per shkarkim :
megaupload.com SD8K386I

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi