Filma me titra shqip| Rripagjum

Filma me titra shqip


You are not connected. Please login or register

Rio

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Rio prej Sat Sep 03, 2011 8:09 am

admini mi qin mot


Admin
Blu, një zog i tipit macaw i kthyer në një zog shtëpijak në Minnesota, takon zogun e ëndrrave të tija, Jewel dhe kalon me të një aventurë në Rio de Janeiro.Shiko online :
http://www.novamov.com/video/gm4wmp29jw5ms
http://www.wisevid.com/play?v=7tcJqgdxu-u6Linku per shkarkim :
http://www.megaupload.com/?d=5RPTVDY8

http://rripagjum.forums.ag

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi