Filma me titra shqip| Rripagjum

Filma me titra shqip


You are not connected. Please login or register

Rise Of The Planet Of The Apes

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Rise Of The Planet Of The Apes prej Sat Sep 03, 2011 7:57 am

admini mi qin mot


Admin


Një histori origjinale vendosur në ditën e sotme ne San Francisko, ku njeriut me eksperimentet e veta me inxhinieri gjenetike e çojnë në zhvillim te inteligjencës të majmunëve dhe fillimin e një lufte për supremaci.Shiko online :
novamov.com/video/4e4af653ca89e
http://www.movshare.net/video/4e4af5f778c60
videobb.com YG8v4guDXpxb
http://megavideo.com/?v=VNWWM231Linku per shkarkim :
megaupload.com 4EM035RC

http://rripagjum.forums.ag

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi