Filma me titra shqip| Rripagjum

Filma me titra shqip


You are not connected. Please login or register

Cowboys & Aliens

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Cowboys & Aliens prej Sat Sep 03, 2011 7:51 am

admini mi qin mot


Admin
Një anije kozmike arrin në Arizona, 1873, për të marrë Tokën, duke filluar me rajonin Wild West. Një grup i armatosur i Cowboys dhe vendasit janë të gjithë që qëndrojnë në rrugën e tyre.Shiko online :
novamov.com/video/4e47dff09c202
http://megavideo.com/?v=G69VY9BD
http://www.movshare.net/video/4e47dfe7470ffLinku per shkarkim :
Se shpejtii ! Very Happy

http://rripagjum.forums.ag

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi