Filma me titra shqip| Rripagjum

Filma me titra shqip


You are not connected. Please login or register

The Tortured

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 The Tortured prej Sat Sep 03, 2011 7:47 am

admini mi qin mot


Admin
Jeta e qete e nje cifti te ri papritur u shkaterrua kur djalin e tyre e rrembejne dhe e vrasin.te fiksuar pas hakmarrjes, cifti i ri rremben vrasesin, e torturon ate dhe me pas e vret per te marre hakun e djalit te tyre.Shiko online :
novamov.com/video/7gkiuv9fh2py4Linku per shkarkim :
Nuk Ka Crying or Very sad

http://rripagjum.forums.ag

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi