Filma me titra shqip| Rripagjum

Filma me titra shqip


You are not connected. Please login or register

Sniper Reloaded

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Sniper Reloaded prej Sat Sep 03, 2011 6:36 am

ali123


Admin
Bran don Beck ett biri i Sar gent Thomas Beck ett mas ter i gjua jtes me arti leri ku sher bente si nje rua jtes i paqes ne UN, qev e ria i dha nje detyre per ta shpet uar nje fer mer evropi ane i ven do sur ne nje ter ri tor me rebel armiqe­sor. Me te mber ritur nje sna jper mis te rioz, plagose Beck ett dhe i vrane te gjithe te tjeret. Beck ett kthe het ne bazen e tij ku pas taj desh i ron qe te kerkoje hak mar rje ndaj sna jperi s tit. Gjate kohes se tij ne baze Beck ett perf­shi het me ushtrine bri tanike te leit nan tit Ellen Abramowitz. Beck ett gjithashtu takon dhe ish-mbrojtesin e babai te tij, mesues i sna jperit Richard Miller.


Shiko online :
novamov.com/video/zene8yfwfp1nk
http://www.megavideo.com/?d=ZS1LZGGV


Linku per shkarkim :
megaupload.com ZS1LZGGV

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi