Filma me titra shqip| Rripagjum

Filma me titra shqip


You are not connected. Please login or register

Green Lantern

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Green Lantern prej Sun Aug 28, 2011 4:53 pm

Admin


Admin
Përshkrimi i filmit
Në universin pafund si ajo është një force misterioze, për shumë shekuj ka qenë një detashment i ushtarëve, me forcë të madhe. Avokatë për paqe dhe drejtësi, ato janë quajtur Llampat jeshile. Vëllazëria e luftëtarëve betuar për të mbrojtur ligjin intergalactic, ku secili prej tyre ka një rrjet për të goditur. Por kur një armik të ri të quajtur Parallax kërcënon bilancin e universit, fati i tyre dhe fati i Tokës do mbetet në duart e një njeriu, njeriu i parë në historinë e shkëputjes - Hal Jordan.


Shiko Online VIDEOWEED :
videoweed.es 45lk3dv2w0hxlLinku per shkarkim

megaupload.com NCVBI19U

http://rripagjum.forums.ag

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi