Filma me titra shqip| Rripagjum

Filma me titra shqip


You are not connected. Please login or register

The Crazies

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 The Crazies prej Sat Sep 03, 2011 6:33 am

ali123


Admin

Si një helm fil lo jnë të kthe hen banorët e Ogden Marsh, në psikopatë të dhun­shëm, gjersa sherif David Dut ton për piqet të kup tojë sit u atën, gru aja e tij, dhe dy të tjerë të grupit të paprekur të qytetit bëhen së bashku në një luftë për mbijetesë.Shiko online :
http://www.megavideo.com/?d=6SET825C


Linku per shkarkim :
megaupload.com 6SET825C

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi