Filma me titra shqip| Rripagjum

Filma me titra shqip


You are not connected. Please login or register

The Veteran

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 The Veteran prej Sat Sep 03, 2011 6:11 am

ali123


Admin

Një ushtar i kthyer nga lufta në Afgan istan zbu lon një kom plot që përf shin shër bimet e intelig jencës dhe të një bande të shpërn darësve të drogës.Shiko online :
http://www.zshare.net/video/93861542619f8bbc/
http://www.novamov.com/video/1lxcfc3qbit6c
http://www.videobb.com/video/PacOXlf5oGpo


Linku perm shkarkim :
http://www.multiupload.com/MU_8ZQ9M7MSQ8
http://www.zshare.net/download/93861542619f8bbc/Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi