Filma me titra shqip| Rripagjum

Filma me titra shqip


You are not connected. Please login or register

Assassination Games

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Assassination Games prej Fri Sep 02, 2011 10:09 pm

Admin


Admin
Dy vrasës profesionist (Jean Claude Van Damme & Scott Adkins).bëhen bashk kunder një armiku te perbashkët që njerin e kerkon per vrasjen e vëllaut e tjetri e kërkon atë për tiu hakmarr per dhunimin dhe shkakun qe gruaja e tij është ne koma. Shiko Online:

Së shpejti do të dal linku per me shiku onlineLinku per shkarkim:

filesonic.com www.filmikz.eu-Assassination.Games.2011.PPVRIP.Cham.avi
sockshare.com C7F3874CAD68673EEdituar për herë të fundit nga Admin në Sat Sep 03, 2011 9:18 pm, edituar 1 herë gjithsej

http://rripagjum.forums.ag

ariant


Vizitor
me ne fund e gjeta ket filem sa e kum lyp shum filem i fort apo qikjo faqe shum pom mpelqen jeni mat mirt

3 NEse mundet titrat e ketij filmi ne shqip prej Fri Sep 09, 2011 2:55 pm

Nobody


Vizitor
nese mundet titrat e ketij filmi ne shqip

4 Admin prej Sun Sep 11, 2011 7:01 am

Admin


Admin
Ej po nese don titrat shkarkoe komplet filmin me titra Very Happy

http://rripagjum.forums.ag

Sponsored content


Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi