Filma me titra shqip| Rripagjum

Filma me titra shqip


You are not connected. Please login or register

The Godfather lll

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 The Godfather lll prej Fri Sep 02, 2011 3:58 pm

ali123


Admin
Në pjesën e fun dit të trilogjisë së God fa ther, Don Michael Cor leone kërkon ti bëjë të ligjshme biz ne set e famil jes dhe të largo het nga bota e mafies. Ai gjithashtu për piqet të lidhë biz ne set e famil jes Cor leone me Vatikanin por në fil lim duhet të kalojë disa pengesa.Shiko online :
http://www.megavideo.com/?d=BTUYHN15
novamov.com/video/nrtrab05ztrl3


Linku per shkarkim :
megaupload.com BTUYHN15

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi