Filma me titra shqip| Rripagjum

Filma me titra shqip


You are not connected. Please login or register

The Fourth Kind

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 The Fourth Kind prej Fri Sep 02, 2011 3:55 pm

ali123


Admin
Ky film është një triller që përm ban disa mis tere të pazgjid hura në Alaskë, ku banorët e një qyteti kanë parë shumë zhdukje të pash p jegueshme gjatë 40 viteve të fun dit dhe për ato kanë akuzuar qeverinë.Shiko online :
http://www.megavideo.com/?d=767R4C25
novamov.com/video/hercbwallq1uv
videobb.com/video/uhAhpdLPgFp7


Linku per shkarkim :
megaupload.com 767R4C25

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi